HRY sú nEKOnečné

spájajú generácie AJ národy. Hry, ktoré boli navrhnuté pre krajšiu budúcnosť.

EKOlogické – nepredstavujú záťaž pre životné prostredie, nemíňajú elektrickú energiju. Sú KREATÍVNE – aj edukatívne. Rozvíjajú schopnosti hráčom, najmä deťom, tie sa počas hrania vzdelávajú a učia. Každá jedna hra je ORIGINÁL –  jedinečnosť a nEKOnečne veľa možností. No NAJmä, sú EKOnomické – výnimočné cestovanie po planéte bez peňazí, z pohodlia vášho domova s celou rodinou.

Záleží AJ vám  na osude našej planéty? Verím, že spoločnými silami ju dokážeme ochrániť a zmeniť k lepšiemu.

"Hry znamenajú zábavu, spoločné chvíle a radosť."

Najkrajšie miesto na zemi

made AJ CzechoSlovakia

Slovenský nápad vyrobený v Českej republike, pretože autorské práva sú spoločné. Zo Slovenska pochádza hra a vízia, aby každý štát mal neobyčajnú hru. V Čechách som našla najkrajšie mapy. Spoločne sme sa spojili pre zvýšenie vedomostí našich NAJmenších a NAJdrahších, ale najmä pre krajšiu budúcnosť planéty Zem.

Nie tak dávno, bola značka NAJ

vo svete. Výrobky z bývalého Československa boli zárukou najvyššej kvality. Ostávam verná kvalite AJ teraz. Ba čo viac, hry sú vyrábané AJ so zreteľom na životné prostredie! 

Pre našu Zem.

Dostala som šancu urobiť pre našu planétu malý krok. Vykročte so mnou a pomôžte mi ochrániť Zem. Viem, že  to najhodnotnejšie, čo môžeme po sebe zanechať je čistá planéta pre ďalšie generácie.

Hraním hry šetríte našu planétu

Pridajte ruku k dielu a spoločne pripravíme našim deťom krajšie miesto pre život.