Mapa ako hrací plán

NAJväčšia hracia plocha na Zemi, unikátny rozmer 96cm x 66cm, ku ktorému sa zmestí každý.

Obsahuje komplet celú krajinu a ešte kúsok viac.

Obojstranný hrací plán!

Robte rýchle rozhodnutia, zvoľte správnu stratégiu, precvičte si logiku a zapojte fantáziu tak, aby vás vaše kroky doviedli do cieľa na prvom mieste.

MAPA vám dá krídla

Mapa vás a vaše deti naučí vnímať okolie a získate lepšiu orientáciu v priestore. Vezmite si vašu jedinečnú rodinnú hru vždy so sebou kamkoľvek pôjdete! Vložená reálna mapa na druhej strane hracieho plánu vás bude sprevádzať na potulkách pri výletoch. Hrací plán vám poskytne našu krajinu ako na dlani.

Navigácie sú budúcnosť, ale...

…pochovali mapy. ÁNO hrá sa na mape. Pri hraní budete vnímať mestá, dediny, rieky, pohoria… Vždy keď budete čakať, kým sa presunú vaši spoluhráči, vy budete nevedomky nasávať informácie z herného plánu. Zapamätáte si viac, ako si myslíte!

Kvalitný syntetický papier

Nehody pri hraní? Nevadí. Mysleli sme na všetko. Zvolili sme vodeodolný papier, aby vám hracia plocha dlho slúžila.

Hracie karty

Jedinečné, obojstranné a výnimočné vo svete.

 Prvá strana karty vás dovedie do cieľa, druhá vám priblíži históriu. Vezmite si hracie karty so sebou na výlet. Podobné karty používali aj špióni, nájsť ich môžete v Berlinskom múzeu. Cestujte s kartami vo vrecku a nikdy sa nestratíte.

Rub karty

Netradičné puzzle, ktoré vám a vašim deťom poskytnú naozajstný zážitok. Geografiu budete mať v malíčku.

Líc karty

Drahocenné poklady na Zemi, klenoty, ktoré má každá krajina. Presne 276 klenotov môžete spoznať z pohodlia vášho domova! Koľko ste ich navštívili doteraz?

Milujeme Slovensko

Pamätáte si, keď mali súťažiaci umiestniť PUK na dané miesto, alebo lokalitu? Vedeli by ste kam puk položiť? Aj túto hru si môžete teraz zahrať.

Hrady, zámky, kaštiele...

Klenoty Zeme sú navždy späté s našou históriou. Reálne objekty, ktoré vás vrátia v čase. Ako vystrihnuté z rozprávok. Král Matej Korvín, či Mária Terézia..a mnoho iných osobností spojených s našou históriou. 

V balení nájdete

Pre krásne chvíle.

Kompletná hra, vďaka ktorej získate prehľad o historických pamiatkách našej krajiny, ktoré si neskôr môžete pozrieť aj naživo.

Túto hru môže hrať naraz až 10 hráčov. Predstavte si zábavu, keď vašu novú hru budete hrať proti svojim susedom. Dve družstvá, proti sebe. Dva národy: Česi vs Slováci. Začnite trénovať! Do finále postúpia len tí NAJlepší. Majster Československa nemusí byť minulosťou. Neobyčajná hra, ktorá spája AJ národy.

Dopravné značky

Celý život nás sprevádzajú, sú neoddeliteľnou súčasťou na cestách. Pomáhajú NAJmä ochrániť životy všetkým.

V spoločenskej hre sú použité zámerne, aby si ich deti osvojili. Vaše deti rýchlo pochopia, že NAJviac zábavy je keď vám položia značku priamo do cesty, na krok od vášho cieľa. Neopakovateľné chvíle radosti. Obchádzky, príkazy, stopky alebo dokonalé bludisko. Vaše deti sa naučia používať pravidlá skôr ako pôjdu robiť vodičský preukaz. Kadiaľ pôjdu vaše cesty zábavy?

Značky 368 kusov

Tieto hry máte v balení:

1/ HRA ŠIKOVNÝ – puzzle trocha inak
2/ HRA RÝCHLY – od 8 rokov
3/ HRA STRATÉG – od 10 rokov
4/ Bonus HRA LOGISTIK 
5/ © HRA ORIGINÁL