Doručenie ZADARMO

Pre celé mesto Bratislava je doručenie – zadarmo. Cyklokuriér z eko tímu vám hru rád prinesie osobne domov. Zaplatiť za spoločenskú hru môžete pri prevzatí. Urobte objednávku osobný odber. My vám radi zavoláme a dohodneme si spoločne podrobnosti.

NAŠE SPOLOČENSKÉ HRY doručíme na celé územie ČESKO-SLOVENSKA

Objednajte si vašu rodinnú spoločenskú hru, hneď teraz. Spoločnosť Packeta ( zásieľkovňa) nám pomáha pri doručení aj za hranice mesta Bratislavy.

NAJKRAJŠIE je už aj v MARTINUSe

Navštívte www.martinus.sk a kúpte si Najkrajšie miesto na Zemi priamo cez slovenského predajcu. Aj my nakupujeme doma a podporujeme prevádzky, ktoré to mali v čase lockdown-u tažké. Srdečne ďakujeme, že nakupujete doma. Cena 49,90 eur platí aj tam.

NAJ... ponúka aj iHRYsko

Navštívte www.ihrysko.sk a kúpte si Najkrajšie miesto na Zemi cez slovenského špecialistu na spoločenské hry práve dnes. Srdečne ďakujeme, že nakupujete doma. Super cena 49,90 eur platí aj tam.

ŠKOLY a iné vzdelávacie inštitúcie...

KÓD NA ZĽAVU! Len pre vzdelávacie, neziskové a iné inštitúcie, ktoré sa podieľajú na vzdelávaní našich najdrahších máme špeciálny kód na zľavu. Podmienky pre splnenie zľavy si vypýtajte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.