Rodinná hra

Prekvapí vás nAJväčšia hracia plocha, ku ktorej sa zmestí naozAJ každý. Formát 66 x 96 cm

Obsahuje komplet celú krajinu a ešte kúsok viac.

NaozAJ obojstranný hrací plán?

NAJviac informácií sa nachádza AJ na mape. Je ideálna pre získavanie vedomostí pri nekonečnom hraní.

Na prvej strane je nAJ hra, akú ste doteraz ešte nikdy nehrali. Robte rýchle rozhodnutia, zvoľte správnu stratégiu, precvičte si logiku a zapojte fantáziu tak, aby vás vaše kroky doviedli do cieľa na prvom mieste. Na druhej strane puzzle trochu inak + cestovateľská mapa pre skutočné spoznávanie.

 

MAPA vám dá krídla

Mapa vás a vaše deti naučí vnímať okolie.

Získate lepšiu orientáciu v priestore. Vezmite si vašu jedinečnú rodinnú hru vždy so sebou, kamkoľvek pôjdete. MAJte program AJ v škaredom počasí.

Krídla vám nedorobíme, ale náš hrací plán vám poskytne našu krajinu z vtáčej perspektívy. Pridajte sa k hre, váš nAJbezpečnejší odlet je pripravený k novým vedomostiam. Preletieť  Najkrajšie miesto na Zemi môžete AJ každý deň.

V čom je rozdiel?

Vždy, keď budete čakať v poradí kým sa presunú vaši spoluhráči, vy budete nevedomky vstrebávať informácie z herného plánu. Budete vnímať mestá, dediny, rieky, pohoria…

Hrá sa na reálnej mape. Zapamätáte si viac, ako si myslíte! 

V celom svete!

Neexistuje cestovanie bez emisií. Neexistuje cestovanie v čase. Neexistuje získať vedomosti bez učenia. Naozaj neexistuje? Povedal kto? Cestujte históriou z bezpečia vášho domova AJ bez penazí s našou hrou: NAJKRAJŠIE MIESTO NA ZEMI!

Hracie karty

AJ obojstranné AJ výnimočné vo svete.

 Prvá strana karty vás dovedie do cieľa, druhá vám priblíži históriu. Vezmite si hracie karty so sebou na výlet. Cestujte s kartami vo vrecku a nikdy sa nestratíte.

Rub karty

Netradičné puzzle, ktoré vám a vašim deťom poskytnú naozajstný zážitok. Geografiu budete mať v malíčku.

Líc karty

Drahocenné poklady na Zemi, klenoty, ktoré má každá krajina. Presne 276 klenotov môžete spoznať z pohodlia vášho domova! Koľko ste ich navštívili doteraz?

Milujeme AJ ČeskoSlovensko

AJ hrady, kaštiele...

Klenoty Zeme sú navždy späté s našou históriou. Reálne objekty, ktoré vás vrátia v čase. Ako vystrihnuté z rozprávok.

V balení nájdete AJ

váš originál pre krásne chvíle.

Kompletná hra, vďaka ktorej získate prehľad o historických pamiatkách našej krajiny, ktoré si neskôr môžete pozrieť AJ naživo.

Túto hru môže hrať naraz až 10 hráčov. Predstavte si zábavu, keď vašu novú hru budete hrať proti svojim susedom. Dve družstvá, proti sebe. Dva národy: Česi vs Slováci. Začnite trénovať! Do finále postúpia len tí nAJlepší. Majster Československa nemusí byť minulosťou. Neobyčajná hra, ktorá spája AJ národy.

hra AJ rodinný poklad

nAJcennejšie spomienky na jednom mieste

Toto je jediná hra na svete, ktorá zostárne vo vašej rodine ako nAJcennejší poklad na Zemi.

Aký rodinný poklad budujete vašim deťom dnes? Predstavte si budúcnosť vašej nAJkrajšej hry v živote. Obľúbené hračky vašej mamy, vášho otca, babky, dedka, dcéry, syna, vnučky, vnuka… S nezameniteľným písmom na kartách vašej mamy, otca … , s časom a dátumom ich minulosti, ich zážitkov… Históriu vašej neobyčajnej hry spája AJ budúca generácia, žijúca dlho po vás.

Predstavte si, NAJkrajšie miesto na Zemi AJ u vás doma. Predstavte si vašu krajšiu budúcnosť práve dnes.

Dopravné značky

Celý život nás sprevádzajú, sú neoddeliteľnou súčasťou na cestách. Pomáhajú nAJmä ochrániť životy všetkým.

V spoločenskej hre sú použité zámerne, aby si ich deti osvojili. Vaše deti rýchlo pochopia, že nAJviac zábavy je, keď vám položia značku priamo do cesty, na krok od vášho cieľa. Neopakovateľné chvíle radosti. Obchádzky, príkazy, stopky alebo dokonalé bludisko. Vaše deti sa naučia používať pravidlá skôr ako pôjdu robiť vodičský preukaz. Už viete, kadiaľ pôjdu vaše cesty zábavy?

Značky 368 kusov

Tieto hry máte v balení:

1/ HRA ŠIKOVNÝ – puzzle trocha inak
2/ HRA RÝCHLY – od 8 rokov
3/ HRA STRATÉG – od 10 rokov

4/ HRA LOGISTIK – od 10 rokov

5/ HRA ORIGINÁL – vaše pravidlá…