vedomosti aj zábava

Prekvapí vás nAJväčšia hracia plocha, ku ktorej sa zmestí NaozAJ každý.

Obsahuje komplet celú krajinu a ešte kúsok viac.

NaozAJ obojstranný hrací plán?

NAJviac informácií sa nachádza AJ na mape. Je ideálna pre získavanie vedomostí pri nekonečnom hraní.

Na jednej strane puzzle trochu inak + cestovateľská mapa pre skutočné spoznávanie.

Na druhej strane je nAJ hra, akú ste doteraz ešte nikdy nehrali. Robte rýchle rozhodnutia, zvoľte správnu stratégiu, precvičte si logiku a zapojte fantáziu tak, aby vás vaše kroky doviedli do cieľa na prvom mieste.

 

MAPA vám dá krídla

Mapa vás a vaše deti naučí vnímať okolie a získate lepšiu orientáciu v priestore. Vezmite si vašu jedinečnú rodinnú hru vždy so sebou, kamkoľvek pôjdete! Vložená reálna mapa na druhej strane hracieho plánu vás bude sprevádzať na potulkách pri výletoch. Navigáciu budete mať, NaozAJ len pre pohodlnosť a istotu.

Krídla vám nedorobíme, ale náš hrací plán vám poskytne našu krajinu ako z vtáčej perspektívy.

Navigáciu AJ kompas ...

…nepotrebujete. ÁNO, hrá sa na mape! Pri hraní budete vnímať mestá, dediny, rieky, pohoria…

Vždy keď budete čakať, kým sa presunú vaši spoluhráči, vy budete nevedomky vstrebávať informácie z herného plánu. Zapamätáte si viac, ako si myslíte! Pridajte sa k hre, váš nAJbezpečnejší odlet je pripravený k novým vedomostiam.

Nehody pri hraní...

Nevadí. Mysleli sme na všetko, zvolili sme vodeodolný papier, aby vám hrací plán dlho slúžil AJ pri reálnom cestovaní! 

Hracie karty

Jedinečné, obojstranné a výnimočné AJ vo svete.

 Prvá strana karty vás dovedie do cieľa, druhá vám priblíži históriu. Vezmite si hracie karty so sebou na výlet. Cestujte s kartami vo vrecku a nikdy sa nestratíte.

Rub karty

Netradičné puzzle, ktoré vám a vašim deťom poskytnú naozajstný zážitok. Geografiu budete mať v malíčku.

Líc karty

Drahocenné poklady na Zemi, klenoty, ktoré má každá krajina. Presne 276 klenotov môžete spoznať z pohodlia vášho domova! Koľko ste ich navštívili doteraz?

Milujeme Slovensko

Pamätáte si, keď mali súťažiaci umiestniť puk na hľadané miesto, alebo lokalitu? Vedeli by ste AJ vy, kam puk položiť? AJ my sme občas nevedeli. Preto padla voľba na reálnu mapu pre hrací plán.

Hrady, zámky, kaštiele...

Klenoty Zeme sú navždy späté s našou históriou. Reálne objekty, ktoré vás vrátia v čase. Ako vystrihnuté z rozprávok. Kráľ Matej Korvín, či Mária Terézia a veľa iných osobností spojených s históriou nájdete v hre. 

V balení nájdete AJ

váš originál pre krásne chvíle.

Kompletná hra, vďaka ktorej získate prehľad o historických pamiatkách našej krajiny, ktoré si neskôr môžete pozrieť AJ naživo.

Túto hru môžu hrať 2 – 10 hráčov. Predstavte si zábavu, keď vašu novú hru budete hrať proti svojim susedom. Dve družstvá, proti sebe. Dva národy: Česi vs Slováci. Začnite trénovať! Do finále postúpia len tí nAJlepší. Majster Československa nemusí byť minulosťou. Neobyčajná hra, ktorá spája AJ národy.

hra AJ rodinný poklad v jednom

nAJcennejšie spomienky na jednom mieste

Toto je jediná hra na svete, ktorá zostárne vo vašej rodine ako nAJcennejší poklad na Zemi.

Aký rodinný poklad budujete vašim deťom dnes? Predstavte si budúcnosť vašej nAJkrajšej hry v živote. Obľúbené hračky vašej mamy, vášho otca, babky, dedka, dcéry, syna, vnučky, vnuka… S nezameniteľným písmom na kartách vašej mamy, otca … , s časom a dátumom ich minulosti, ich zážitkov… Históriu vašej neobyčajnej hry spája AJ budúca generácia, žijúca dlho po vás.

Predstavte si, NAJkrajšie miesto na Zemi AJ u vás doma. Predstavte si vašu krajšiu budúcnosť práve dnes.

Dopravné značky

Celý život nás sprevádzajú, sú neoddeliteľnou súčasťou na cestách. Pomáhajú nAJmä ochrániť životy všetkým.

V spoločenskej hre sú použité zámerne, aby si ich deti osvojili. Vaše deti rýchlo pochopia, že nAJviac zábavy je, keď vám položia značku priamo do cesty, na krok od vášho cieľa. Neopakovateľné chvíle radosti. Obchádzky, príkazy, stopky alebo dokonalé bludisko. Vaše deti sa naučia používať pravidlá skôr ako pôjdu robiť vodičský preukaz. Už viete, kadiaľ pôjdu vaše cesty zábavy?

Značky 368 kusov

Tieto hry máte v balení:

1/ HRA ŠIKOVNÝ – puzzle trocha inak
2/ HRA RÝCHLY – od 8 rokov
3/ HRA STRATÉG – od 10 rokov

4/ HRA LOGISTIK – od 10 rokov

5/ HRA ORIGINÁL – vaše pravidlá. Každý rok, nová hra …